MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 10749200
nr 1074 9200
Hörnskåp
1800-tal, Intarsia, höjd: 200 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2016
kl 20:14:36
12/12 20:03:08